Kariéra pre vedúcich a manažérov

Túžite po uplatnení vašich schopností a po úspechu?

Nebojíte sa nasadenia a dynamického tímu?

Ste na správnej adrese.

Pokiaľ vás priťahujú výzvy a práca v perspektívnej a rýchlo rozvíjajúcej sa sfére, môžete sa stať súčasťou nášho tímu...

V súčasnosti máme možnosť prijať do nášho obchodného tímu z každého okresného mesta po celej SR jedného spolupracovníka do pozície Vedúceho tímu, alebo Regionálneho Manažéra s min. 2-3 ročnou praxou v odbore finančníctva alebo poisťovníctva.

Čo je náplňou práce vedúceho a manažéra tímu?

Predovšetkým starostlivosť o tím agentov a rozvíjanie ich obchodných zručností. V rámci vášho regiónu sa môžete podieľať na rozvoji a riadení tímu finančných agentov a riešenie obchodných prípadov vlastnej klientely.

Pracovná náplň

  • riadenie obchodného tímu konzultantov
  • nastavenie a sledovanie personálnych procesov v tíme
  • realizácia obchodných prípadov v danej oblasti pôsobenia tímu
  • aktívne budovanie image firmy

Požadujeme
  • skúsenosti s vedením obchodného tímu
  • preukázateľné obchodné úspechy a profesionálny prístup
  • rozhodnosť, samostatnosť a loajalitu
  • chuť, skúsenosť a cieľ riadiť kvalitný a úspešný obchodný tím

Očakávame
  • proaktívny a kreatívny prístup pri riešení problémov
  • manažérske schopnosti
  • výborné organizačné a komunikačné schopnosti
  • zodpovedný prístup k práci

Zaujala vás táto pozícia?

Napíšte nám e-mail na:  lus.skritonpinfo@t

Poisti sa online rýchlo a spoľahlivo